Náš cieľ | OOH SOLUTIONS Skip to main content

Naším hlavným cieľom je poskytnúť klientom len tie najlepšie riešenia pre Vašu outdoorovú reklamu.

Spokojnosť a kvalita je u nás na prvom mieste. Na našej sieti OOH medií sa snažíme neustále pracovať a zaradovať do nej ďalšie a ďalšie plochy. Nájdete u nás plochy typu: Bigboard (BGB), DoubleBigboard (DBGB), LEDBigboard (LED BGB), MegaBoard, WideBoard.

Zameriavame sa nielen na OOH panely, ale taktiež štítové fasády a fasády domov, ktoré sú na miestach s vysokou frekveciou pohybu peších alebo automobilov. Reklamy sú spravidla osvetlené.

Okrem bežne dostupnej reklamy je našou špecializáciou zameranie na atypické riešenia a nevšedné reklamy, ktoré sú už na prvý pohľad odlišné a pútavé. Môžu byť ozvláštnené LED technológiou alebo atraktívnymi nadstavbami z exeteriérových materiálov.

Ak máte záujem o zhotovenie reklamy na konkrétnej fasáde, ktorá je voľná, neváhajte sa na nás obrátiť. Ak si nie ste istý, či je Vami vybraná fasáda voľná, neváhajte sa na nás obrátiť. Jej dostupnosť Vám preveríme. Zabezpečíme pre Vás výrobu reklamy, vrátane inžinieringu a legislatívy, až po samotnú finalizáciu.

Naše služby môžete taktiež využiť na miestach, kde nie je dostupná žiadna možnosť bežných reklamných panelov. Na základe Vašich požiadaviek Vám navrhneme najlepšie možné riešenie pre dané miesto (Napr.: lodné kontajnery umiestnené na prenajatom pozemku vrátane inštalácie bannerovej plachty.

Môžete sa na nás obrátiť taktiež aj v tom prípade, ak hľadáte lokalitu pre Vašu kampaň, ktorú nemáme v ponuke. V spolupráci s našimi partnermi vyberieme tie správne plochy. Spolu s produkciou zabezpečíme aj samotnú tlač bannerov, alebo meshov.

Radi poskytneme služby každému, nielen mediálnym agentúram, ale aj priamym klientom. Pokiaľ hľadáte vhodné plochy pre Vašu kampaň, neváhajte nás kontaktovať. Na základe Vašej špecifikácie Vám zašleme evidenčné listy dostupných plôch spolu aj s podmienkami.

Cieľom OOH SOLUTIONS je vždy spokojný klient!